شهر بلورد

شهر زیبای بلورد - عربستان یکی از حامیان اصلی تروریست ها در منطقه است/ بسیج یعنی استقرار معنویت و شکست ناپذیری برای همه میدان ها

به گزارش سرویس سیاسی “سیرجان خبر” امام جمعه بلورد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه بلورد ضمن تبریک شکست داعش بعد از 6 سال جنایت اظهار داشت: داعش مولود آمریکا و اسرائیل و آل سعود است که هم اکنون کسی این فرزند نامشروع را نمی پذیرد.

افضلی پور در ادامه افزود: قرار بود داعش مذهب شیعه را ریشه کن کند ، اما با توکل بر خدا لانه زنبورشان نابود شد و زنبورهای جنایتکار کشته و مدفون شدند.
وی گفت: در جنایات داعش بیش از کشور همکاری کردند، 600 میلیارد دلار در سوریه و عراق خسارت زدند؛ اما اکنون عربستان اعلام کرد باید به ما هم تبریک بگویید چون ما در شکست داعش نقش داشتیم و ما اعلام می داریم که عربستان یکی از حامیان اصلی تروریست ها در منطقه بوده است.
افضلی پور خاطر نشان کرد: تا زمانی در ایران مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حاج قاسم سلیمانی است و تا روزی که ما ایرانی هستیم و غیرت بسیجی داریم هیچ کشوری جرأت ندارد به کشور ایران تعدی کند.
امام جمعه بلورد با تبریک هفته بسیج بر تأثیر توان و نیروی بسیج در شکست داعش تأکید کرد و اظهار داشت: بسیج یعنی استقرار معنویت و شکست ناپذیری و نیروی آماده برای همه میدان ها است.
وی ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع) و تبریک آغاز ولایت حضرت مهدی(عج) گفت: امام زمان سه دلیل را برای دوری از ما عنوان نموده است این است که به ضعیفان خود رحم نمی کنید و صله رحم به جا نمی آورید و به دنبال مادیات و نه معنویات هستید.
افضلی پور در پایان افزود: اگر گناه نکینم و تقوا داشته باشیم یعنی عاشق امام زمان(عج) هستیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group